Berhida – Peremarton-gyártelepen található növényvédőszer bérmunka szolgáltatással (kiszerelés, formálás, logisztikai tevékenység) foglalkozó nagyvállalat további fejlődéséhez várjuk munkatársak jelentkezését az alábbi munkakörbe:

TARGONCAVEZETŐ

A következő feladatok várnak Rád a csapatunkban:

  • anyagok, termékek kézi- és gépi mozgatása raktárakon belül, valamint a raktárak és a termelés között
  • göngyölegek és a keletkező hulladékok kezelése
  • kamionok le- és felrakása
  • a raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • minimum befejezett általános iskolai végzettséggel
  • vezetőüléses targoncavezetői engedéllyel
  • van raktározási területen szerzett tapasztalatod
  • vállalod a 3 műszakos munkarendet
  • jó fizikummal, illetve állóképességgel bírsz
  • jellemző Rád a felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség és pontosság
  • előny, de nem feltétel a traktoros vezetői engedély (nehézpótkocsival)

Amit mi ajánlunk Számodra:

  • biztonságos- és hosszú távú munkalehetőség,
  • bejelentett munkaviszony, pontos bérfizetés,
  • a régión belül versenyképes bérezést biztosítunk széleskörű juttatási rendszerrel kiegészítve,
  • 40%-os műszakpótlék 18 órától másnap reggel 6 óráig,
  • próbaidő alatt mozgóbér cafeteriát juttatunk, próbaidőt követően válogathatsz a CAFETERIA elemeink közül,
  • munkába járás támogatása: üzemanyag támogatás 30 Ft/km, bérleted árát pedig 100%-ban megtérítjük,
  • éves (nyári) prémium,
  • évente kétszeri bónusz,
  • plusz 2 nap Chemark pótszabadság (1 év munkaviszony után),
  • lakásvásárláshoz kamatmentes munkáltatói kölcsön (1 év munkaviszony után),
  • évente kétszeri munkabérelőleg felvételi lehetőség,
  • karácsonyi pulykapénz,
  • év végi ajándékcsomag,
  • nyaralási lehetőség,
  • iskolakezdési támogatás,
  • kedvezményes bankszámla- és mobiltelefon csomagot is igényelhetsz,
  • évente 2x vitamin juttatás az egészség megőrzésének érdekében,
  • munkatársaink folyamatosan fejleszthetik szakmai tudásukat (külső- és belső képzések),
  • minőségi védőfelszereléseket és munkaruhát biztosítunk számodra, valamint
  • modern raktári környezet, biztonságos munkakörülmények és jó hangulatú, segítőkész csapat vár Rád!

Munkahelyi extrák: céges parkoló, zuhanyzási lehetőség, ingyenes kávézó, céges rendezvények

A próbaidőd lejárta után bruttó 100.000,- Ft belépési bónuszt juttatunk részedre.

Önéletrajzodat a hr@chemark.eu e-mail címre várjuk.
További nyitott pozícióink az alábbi helyen találhatóak meg:

„Együttműködünk, mert együtt működünk!”

Chemark logó targoncavezető állás

Friss álláshirdetésekért továbbra is figyeld a www.varpalotainfo.hu oldalát, vagy kövesd be Facebook oldalunkat illetve iratkozz fel hírlevelünkre hogy az elsők között megkapd az újságot már csütörtökön!!!!Legfrissebb állásajánlatainkért csatlakozz csoportunkhoz ITT

Ide kattintva ingyen önéletrajz mintát tölthet le, hogy biztosan sikerrel vegyed az első akadályt!!!

Ha segítségre van szükséged a képességek, készségek kitöltése terén innen nyugodtan gyűjthetsz információkat.

Bezárás