A Huntsman Corporation Hungary ZRt.

MŰSZERÉSZ

munkatársat keres

Az amerikai központú Huntsman vegyipari vállalat magyarországi fejlesztő- és gyártó helye a pétfürdői Huntsman Corporation Hungary ZRt., mely szerves vegyipari intermedierek gyártásával és az ehhez kapcsolódó fejlesztésekkel foglalkozik.

CSATLAKOZZON HOZZÁNK ÖN IS!

A műszerész álláshoz tartozó főbb elvárások:

  • szakirányú középfokú szakmai végzettség
  • felelősségteljes, önálló, pontos munkavégzés
  • csapatmunkában való aktív részvétel
  • problémamegoldó képesség

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • releváns munkakörben ill. vegyipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • további szakirányú képesítések

Főbb feladatok:

  • a társaság villamos és műszeres karbantartó csoportjának tagjaként a termelési folyamat támogatása
  • műszeres területen javítások, karbantartások elvégzése
  • részvétel műszeres kivitelezési munkákban

Amit nem csak kínálunk, de nálunk meg is találja:

  • stabil, megbízható foglalkoztató, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • vonzó juttatási csomag, magas szintű béren kívüli juttatások, munkáltatói gondoskodás
  • támogató és segítő munkatársi közösség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • biztonságos munkakörnyezet, kiváló infrastrukturális háttér

Munkavégzés helye:

Pétfürdő

Műszerész állásajánlat Pétfürdőn cég, Huntsman

További információ kérhető:

Szabó Józsefné, Local HR Partner   Telefon: 88/546-162

A jelentkezéseket a zita_szabo@huntsman.com e-mail címre megküldött önéletrajzokkal várjuk.

Friss álláshirdetésekért továbbra is figyeld a www.varpalotainfo.hu oldalát, vagy kövesd be Facebook oldalunkat illetve iratkozz fel hírlevelünkre hogy az elsők között megkapd az újságot már csütörtökön!!!!Legfrissebb állásajánlatainkért csatlakozz csoportunkhoz ITT

Ide kattintva ingyen önéletrajz mintát tölthet le, hogy biztosan sikerrel vegyed az első akadályt!!!

Ha segítségre van szükséged a képességek, készségek kitöltése terén innen nyugodtan gyűjthetsz információkat.

Bezárás