Aranyminősítésű Felelős Foglalkoztatóként keressük, több mint 50 éves gyártási tapasztattal leendő munkatársunkat:

TERMELÉSI

CSOPORTVEZETŐ

pozícióba

A Bakony Ipari Kerámia Kft. több mint öt évtizede sikeresen működik a nagy tisztaságú alumínium oxid kerámia piacon>>

 A feladataid széles körűek lesznek:

  • műszakonként 10-15 fő közötti létszám irányítása
  • termelési területen dolgozó operátorok munkájának koordinálása, felügyelete
  • operátorok eszközigényeinek nyomon követesé és folyamatos biztosítása
  • operatív feladatok elvégzése
  • gyártási munkalapok ellenőrzése, jóváhagyása
  • termelésen felmerülő problémák kezelése, továbbítása
  • termelési területen történő anyagmozgatás, rakodás, pakolás

Személyi és szakmai elvárások:

  • bármely szakmunkás végzettség, műszaki vagy gépipari szemlélettel, tapasztalattal
  • minimum 3 év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • határozott, vezetői kompetenciákkal rendelkező személyiség
  • kiváló irányítási, és kommunikációs készség
  • rugalmasság és együttműködő készség
  • fizikai terhelhetőség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • műszaki vagy gépipari szakközépiskolai végzettség

MI AZ AMIT KÍNÁLUNK?

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem, és ehhez tartozó juttatási csomag (Cafetéria, jelenléti bónusz, munkába járás támogatás, mozgóbér- próbaidő lejárta után, műszak pótlék 40 %)
  • Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőség

ELÉRHETŐSÉGEINK:

CÍMÜNK:8200 Veszprém, Csererdei u. 36.

Termelési csoportvezetőE-MAIL: hr@bakonycer.hu
TELEFON: +36 70 506 7957
INFORMÁCIÓ: MUNKANAPOKON 8:00-16:00 KÖZÖTT

Segítsünk az önéletrajzírásban?

Legfrissebb állásajánlatainkért csatlakozz csoportunkhoz ITT

LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK, HIRDETÉSÉT EGYSZERŰEN FELADHATJA A VÁRPALOTAINFÓBA!

Bezárás