A Várpalotai Közszolgáltató Nonprofit Kft. állást hirdet azonnali kezdéssel,

határozatlan idejű munkaszerződéssel, önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes

temetkezési szolgáltató

munkakörbe.

Elvárások:

  • büntetlen előélet
  • alapfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • alkalmanként hétvégi munka vállalása, készenlét
  • kegyeleti szabályok betartása
  • nehéz fizikai munka vállalása

Telefonon: 30/484-6913

E-mailben: titkarsag@vpkozuzem.hu

Feladata:

  • Temetések előkészítése, lebonyolítása
  • Az elhunyt szállítása, előkészítése a temetési szertartásra
  • A koporsó sírba helyezése, hamvasztásos temetés lebonyolítása
  • Köztemetőkben zöld területek gondozása, ápolása
  • Télen síkosság-mentesítés elvégzése, havalás

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés,
  • 13. havi fizetés,
  • negyedévente teljesítmény bónusz,
  • magas kafeteria keret

Legyen a Fátyol temetkezés, Várpalota vezető temetkezési szolgáltatójának a dolgozója!

Fátyol,temetkezési szolgáltató

Legfrissebb állásajánlatainkért csatlakozz csoportunkhoz ITT

LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK, HIRDETÉSÉT EGYSZERŰEN FELADHATJA A VÁRPALOTAINFÓBA!

Bezárás