A PÉTKOMM Kft. állást hirdet

TELEPÜLÉSFENNTARTÓ, GÉPKEZELŐ

munkakörbe, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Feladatok, elvárások:

  • Parkgondozási, közterület-fenntartási feladatok ellátása
  • Gyakorlat motoros kaszával való munkavégzésben
  • Jártasság motoros fűrész, magasvágó kezelésében

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Pétfürdői lakhely, B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • egyműszakos munkarend (6:00-14:20)
  • kiemelt összegű cafetéria

Jelentkezés: bérigény megjelöléssel e-mailben a petkomm@petkomm.hu címre, vagy személyesen Társaságunk titkárságán a Pétfürdő Berhidai u. 2. címen.

Érdeklődni lehet a (88) 476-172 telefonszámon.

Ha szeretnél egy jól megírt önéletrajzzal jelentkezni az állásra, olvasd el ezt a cikket.

Legfrissebb állásajánlatainkért csatlakozz csoportunkhoz ITT

LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK, HIRDETÉSÉT EGYSZERŰEN FELADHATJA A VÁRPALOTAINFÓBA!Várpalotainfo_logo

Bezárás