Gépkezelő állást hirdet a Jost Hungaria Veszprémben:

Feladatok:

  • az általa kezelt gépen/munkaállomáson a munkautasításban szereplő feladatok elvégzése
  • a gépek beállítása az előírt paramétereknek megfelelően (kalapács gép)
  • valamint a gyártás során önellenőrzés elvégzése és az előírt ellenőrzési tervek végrehajtása

Elvárások:

  • minimum 8. általános végzettség
  • figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
  • jó fizikai erőnlét és műszaki érzék
  • targoncavezetői jogosítvány előny
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, akár azonnali kezdéssel
  • Határozatlan idejű szerződés saját állományban
  • 3 hónapos próbaidő
  • Béren kívüli juttatás próbaidő után
  • Ingyenes szerződéses buszjárat, bejárás támogatás
  • Dolgozói ajánlási program
  • Munkaruha juttatás
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • További szociális támogatások

Jost szerelő munka

További információ és jelentkezés:

www.jost-hungaria.com/karrier

e-mail: karrier@jost-word.com

Telefon: +36 20 360 55 94

Legfrissebb állásajánlatainkért csatlakozz csoportunkhoz ITT

LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK, HIRDETÉSÉT EGYSZERŰEN FELADHATJA A VÁRPALOTAINFÓBA!

Bezárás