Berhida – Peremarton-gyártelepen található növényvédőszer bérmunka szolgáltatással (kiszerelés, formálás, logisztikai tevékenység) foglalkozó nagyvállalat további fejlődéséhez várjuk munkatársak jelentkezését az alábbi munkakörbe:

FORMÁLÓ üzemi operátor

A következő feladatok várnak Rád a csapatunkban:

  • A legfontosabb feladat a gépeink szakszerű kezelése:

– előírt formálási technológia alapján meghatározott termelési feladatok ellátása

– gépek, berendezések biztonságos és rendeltetésszerű működtetése

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • minimum általános iskolai végzettséggel és jó műszaki érzékkel rendelkezel
  • vállalod a 3 műszakos munkarendet
  • jellemző Rád a felelősségteljes munkavégzés, problémamegoldó készség, terhelhetőség és pontosság

    Előnyt jelent, ha:

  • van szakmunkás bizonyítványod
  • van vegyiparban szerzett tapasztalatod
  • van gyalogkíséretű és vezetőüléses targonca jogosítványod (ha nincs ilyen jogosítványod, akkor beiskolázunk)
  • van hasonló feladatkörben szerzett több éves gyakorlatod (magasabb kezdőbért is jelenthet)

Amit mi ajánlunk Számodra:

  • biztonságos- és hosszú távú munkalehetőséget
  • a régión belül versenyképes bérezést biztosítunk széleskörű juttatási rendszerrel kiegészítve, ami havi bruttó min. 450.000,- Ft-ot jelent (kezdő munkakör)
  • a Munka Törvénykönyvében meghatározottnál magasabb, 40%-os műszakpótlék
  • CAFETERIA elemeink közül próbaidődet követően 27.300,- Ft/hó értékben kedvedre válogathatsz
  • éves (nyári) prémium
  • Munkavállalói Résztulajdonosi program keretében évente kétszeri osztalék kifizetése
  • 1 éves munkaviszony után egyéb juttatási lehetőségek (pl. nyaralási lehetőség, iskolakezdési támogatás), a rendes szabadság mellett plusz 2 nap/év pótszabadság
  • nyári hónapokban hosszabb, egybefüggő szabadság kiadásának lehetősége
  • munkatársaink folyamatosan fejleszthetik szakmai tudásukat (külső- és belső képzések, mentor programok)
  • minőségi védőfelszereléseket és munkaruhát biztosítunk számodra, valamint
  • modern munkakörnyezet és jó hangulatú, segítőkész csapat vár Rád!

Önéletrajzodat a hr@chemark.hu e-mail címre várjuk.
További nyitott pozícióink az alábbi helyen találhatóak meg: