Berhidai partnercégünkhöz keressük új munkatársainkat csomagolói munkakörbe.

A vállalat növényvédőszerekkel foglalkozik, formálják és kiszerelik.
A munkakör betöltéséhez általános iskolai végzettség elegendő.

Csomagoló munkakörhöz tartozó feladatok:

  • késztermékek válogatása, csomagolása, dobozolása
  • rakodás, csomagolt termékek pakolása

Elvárások:

  • 3 műszak és
  • nehezebb fizikai munka vállalása

Mit adunk cserébe a munkádért?

  • Havi minimum nettó 260.000 Ft havi jövedelem
  • Rezsitámogatás 6 hónapon keresztül, havonta maximum br.45.000 Ft
  • Túlórázási lehetőség, amit kiemelten jutalmazunk és minden hónapban kifizetésre kerül
  • 04.30-ig tartó szerződés
  • Helyközi buszbérlet 100%-os térítése

Részletekért keress bizalommal:

Kovács Vivien: +36703155370

Önéletrajzát a kovacs.vivi@humaniahrsgroup.hu e-mail címre várjuk.
További nyitott pozícióink az alábbi helyen találhatóak meg: