Aranyminősítésű Felelős Foglalkoztatóként keressük, több mint 50 éves gyártási tapasztattal leendő munkatársunkat:

ALAPANYAG-GYÁRTÓ

munkakörben.

elektromos karbantartó

A Bakony Ipari Kerámia Kft. több mint öt évtizede sikeresen működik a nagy tisztaságú alumínium oxid kerámia piacon>

Címünk: 8200 VESZPRÉM, CSERERDEI U. 36.

Feladatok:

  • alapanyag-gyártó malmok betöltése
  • a betöltéshez szükséges alapanyagok előkészítése, kimérése
  • porlasztott anyag előállítás
  • targoncás anyagmozgatás

Elvárások:

  • minimum szakmunkás végzettség
  • targoncavezetői képesítés és jogosítvány

Az alapanyag-gyártó munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • ipari gáz és olajtüzelő berendezés kezelő vagy
  • kisteljesítményű kazánkezelő vagy
  • kazánfűtő végzettség.

Amit kínálunk:

  • 3 műszakos munkarend
  • Órabér + egyéb juttatások
  • Bejárás támogatás
  • Segítőkész környezet

ELÉRHETŐSÉGEINK:

E-MAIL: hr@bakonycer.hu
TELEFON: +36 70 506 7957
INFORMÁCIÓ: MUNKANAPOKON 8:00-16:00 KÖZÖTT

Segítsünk az önéletrajzírásban?

Legfrissebb állásajánlatainkért csatlakozz csoportunkhoz ITT

LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK, HIRDETÉSÉT EGYSZERŰEN FELADHATJA A VÁRPALOTAINFÓBA!

Bezárás